Výzva pro středoškoláky Moravskoslezského kraje

nadpis chat and voicebot

HACKATHON

22. 11. 2019 9:00 - 18:00

Impact Hub Ostrava

Úvodní WS k tématu:

16. 11. 2019 12:00 - 15:00

Staň se na den
programátorem
a vytvoř nejlepšího
asistenta.

přihlášení

Inspirujte se, učte se a popusťte uzdu týmové soutěživosti během jednodenního programovacího maratonu na téma Chatboti a Voiceboti.

Budeme hledat nejlepší řešení a jeho tvůrci si sebou odnesou nejen „mocného“ Google Home mini asistenta.

Co se dozvíte a co budete moci vytvořit?

Úvodní WS

(16. 11. 2019 12:00 – 15:00)

– po úvodním sobotním workshopu budete vědět, jak na Chatboty i Voiceboty, a dozvíte se více o možných aplikacích.

Hackathon

(22. 11. 2019 9:00 – 18:30)

– v pátek, vás už budou držet při zemi jen limity vaši vlastní fantazie. Během hackathonu budete mít možnost nadesignovat, oživit a na závěr předvést kvalitu vašeho řešení před ostatními týmy i porotou.

Porota doslova otestuje textové i hlasové asistenty a ty nejlepší ocení. Akci vás budou doprovázet zkušení mentoři, kteří si nezadají s Alexou, Siri ani Google asistentem.

Jste připraveni?

Přihlaste sebe nebo svůj tým ZDE.

Registrace zůstanou otevřeny do naplnění kapacit.

Pro koho je akce určena?

Akce je určena pro každého, kdo rád vyvíjí, zkouší nové věci a je otevřen novým technologiím. S tvorbou základní aplikace pomohou lektoři a jednoduchého asistenta tak dokáže vytvořit každý, kdo umí alespoň trochu logicky přemýšlet.

Pro ty, kteří zvládají JavaScript, vědí jak na Firebase a dokáži pracovat s API, „Just Sky is the Limit“.

Kdo se může přihlásit?

Akce je otevřena všem studentům středních škol a gymnázií (Quinta – Octava) v Moravskoslezském kraji. Přihlásit se mohou jak týmy (3-4 osoby), tak jednotlivci, které na akci spojí společné téma.

Každý může zabodovat s tím nejlepším řešením.

Co budeme tvořit?

Oživíme textové a hlasové asistenty podle reálných časů organizací, které tuto technologii v praxi používají. Omezovat se ale nebudeme pouze na ně. Od úvodního workshopu budete mít týden na to, přijít s vlastní kreativní myšlenkou. Svá řešení budete moci po hackathonu dále používat v každodenním životě a třeba je i dále zdokonalovat – Make your Bot Proud.

Výzvou bude ne jen chopit se nebo vytvořit unikátní zadání a asistenta oživit ale poradit si s výzvami, které přinese F jako (f)čela, autostráda vs. auto stráda aj…

Co bude potřeba?

Ideálně pokud bude mít každý účastník vlastí notebook a gmail. Celodenní občerstvení je na akci zajištěno. Odbornou části a vývojem vás provedou mentoři, kteří už za sebou mají nějaké ty roBoty…

Průběžný příděl informací na facebooku.

Ať je prostor lámat si hlavu s řešením a ne dopravou, chystáme na pátek 22.11. svoz minibusem ze vzdálenějších oblastí, podle účasti škol.

Kontakty

Program Chytrá myšlenka je realizován spolkem Hub for Change a financován z dotace Moravskoslezského kraje.
logo Moravskosleszký kraj logo Chytřejší kraj logo Impucthub